Бердичів

міська рада

Роман Жалівцев… Бердичів та Україна пам’ятатимуть у віках…

Жалівцев_сайт

Українці переможуть у цій війні хоча б тому, що навчилися не губити голови від успіхів. Ці успіхи – від маленьких і до знакових, величезних, переламних – досягаються нашим військом. Його знаннями, військовою грамотністю, досвідом, безприкладною звитягою, терпінням, затятістю, усіма людськими чеснотами, не розгубленими в умовах пекла на землі.

У тилу добре розуміють, завдяки кому й чому мають змогу щиро й до сліз радіти перемогам. Однозначно, українська армія сьогодні – у числі кращих у світі. Цей статус здобутий нею не у Тік-Тоці і не в оскаженілих й одурілих пропагандистських каналах. Військо з синьо-жовтими стрічками жене зі своєї землі озброєне велетенське щось, що ще зовсім недавно наводило жах на всіх і вся. Це «щось» українці рвуть у клоччя, відправляючи до пекла досвідчених і «чмобіків», мародерів та ґвалтівників, зеків та усіх тих, хто вирушив до України вбивати її людей та руйнувати.

…Ми втрачаємо… Молодих, могутніх і красивих… Зрілих, з особливою мудрістю в очах, в яких – діти, онуки й більша частина життя за плечима.  І наших молодих, і наших зрілих об’єднує одне – вони найкращі. Вони жили Людьми, захищали свою землю Воїнами і на небеса вирушили Героями. Кожному з них, кожній згорьованій родині Україна віддячить Перемогою й тим, що народить мільйони таких само прекрасних людей. У тому числі, й на честь загиблого бердичівлянина Романа Жалівцева.

Безнадійно скрепний рашизм та всі його вільні й невільні поплічники понесуть справедливе покарання за кожного загиблого українського Героя, за кожну сльозу українців, за кожен дитячий крик і жіноче страждання, за кожне втрачене здоров’я, безіменну могилу та зруйновану оселю. За ранок 24-го лютого. За нашого Романа.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Романа Жалівцева та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини