Сергій Орлюк: “Бердичівська громада поступово долає наслідки ракетних ударів по енергосистемі Житомирщини”

15-scaled-pm6ru7huhx0w2t0z5b0h5qqv5bgfab91qq80r8kqlc-pw0abehru07ihpy7a1m1vvoqkaoddmoayhyzne9n6o

Учора, 15 листопада, російська федерація завдала наймасовішого ракетного удару по українським об’єктам критичної інфраструктури. Від терористичного акту, спрямованого на знищення вітчизняної енергетичної системи, постраждали усі регіони України, а найбільше – центральні та північні, у тому числі й Житомирщина.

Ворог випустив більше ніж 90 ракет, понад 70 із яких було збито нашими силами протиповітряної оборони. Однак внаслідок прильотів НЕК “Укренерго” вимушена була розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій.

Станом на сьогодні ситуація на Бердичівщині є однією із найконтрольованіших на території області. Енергетики поступово відновлюють електропостачання, максимально вмикають КНС, об’єкти тепломережі тощо. У місті наразі працює 7 котелень, решту запускатимуть у ручному режимі як тільки з’являтиметься світло. Частково припинено централізовану подачу води у районі Червоної Гори та Хлібозаводу, оскільки через відсутність електрики не працюють відповідні насосні станції. Їхня робота буде поновлена за першої ж можливості. Міська лікарня працює у штатному режимі.

Від імені кожного жителя бердичівської громади та кожного українця висловлюю велику і щиру вдячність Збройним силам України – за захист держави та героїчну боротьбу з агресором, силам протиповітряної оборони – за збиті ворожі ракети і врятовані життя мирних людей, енергетикам – за самовіддану працю у критичних умовах та за повернення світла у наші домівки.

Тримаймося! Все буде Україна!