Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк та польська делегація з братнього Ченстохова вшанували пам’ять жертв голодоморів і загиблих Захисників України

IMG_20221126_091052-2

Четверта субота листопада… Україна та Бердичів вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цьогоріч у громаді до відзначення трагічних роковин долучилися друзі й партнери Бердичева з духовної столиці Польщі – міста Ченстохова. Разом із Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком квіти до пам’ятника жертвам голодоморів поклали заступник Президента м. Ченстохова Ryszard Stefaniak, начальник відділу освіти Rafal Piotrowski, представники освітянських закладів Ченстохова Rafal Matuszewski і Marek Blada.

Українці та поляки схиляють голови у пам’ять про мільйони людських життів, що їх втратила українська земля внаслідок геноциду влаштованого сталіним та його поплічниками з метою придушення активного масового спротиву радянському режиму.

Цьогорічне вшанування жертв голодоморів відбувається в умовах, коли проти українців знову застосовують геноцид: через багато десятиліть тепер уже путінська росія докладає усіх зусиль, аби знищити Україну та українську націю як такі. Кривавий кремлівський терорист кидає мало не все, що є в його смертельному арсеналі, аби покарати та зросійщити непокірних сусідів. Саме ці цілі переслідують влаштовані росією масові вбивства, ракетно-бомбові удари по містам і селам, депортації, облоги, сексуальне насильство тощо.

Зрештою, сталін відправився на той світ, а Україна вижила. Так само буде з путіним. Повне фіаско рашизму та справедлива перемога України – неминучі. І з самого початку повномасштабної війни все для цього роблять доблесні Захисники й Захисниці України, яких підтримує багатомільйонний український народ та влада й народи дружніх держав.

Бердичів та Ченстохова, Україна й Польща віддають данину повагу українському війську та усім тим Героям, котрі віддали життя за вільну, незалежну, неподільну Україну.

Вічна пам’ять жертвам голодоморів та загиблим Героям…

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!