Бердичів

міська рада

Силу, міць, заґартованість демонструють юні бердичівляни на спортивних форумах країни

1-9

Командний успіх фіксує Бердичів спортивний. Його юні представниці та представники заявляють про себе потужними виступами на спортивних форумах, що проходять у різних регіонах України.

Чотири бійці – чотири «золотих» місця: таким став результат поїздки на Відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з таїландського боксу вихованців бердичівського ВПСК «Козак», очолюваних тренерами Олегом та Катериною Глінськими. Першими у своїх вагових категоріях стали Денис Лисунець, Кіріл Вільман, Іван Третяк та Артем Шевчук.  

Поки на Івано-Франківщини юні бійці з муей-тай доводили перевагу над суперниками, на Закарпатті, у с. Поляна, свою силу та міць демонстрували бердичівські важковики. Вихованці тренерки, судді національної категорії Людмили Гвіздон взяли участь одразу у двох змаганнях: старші – у чемпіонаті України з важкої атлетики, молодші – у Всеукраїнському відкритому турнірі на підтримку ЗСУ.

За результатами виступів, наші Наталя Токова та Алехандро Пустовіт стали бронзовими призерами турніру, а Віктор Калініченко, Анастасія Бенедюк та Володимир Фролов увійшли до першої десятки важкоатлетів чемпіонату.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк й уся бердичівська громада вітають юних земляків та їхніх тренерів з високими результатами. Не зупинятися, боротися і перемагати!

Останні новини