Бердичів

міська рада

“Спогади у кольорі”: відкрилася перша фотовиставка дев’ятикласниці Ольги Горленко

421278be-a110-4f87-88ce-24aaeeb254a1

У виставковій залі Музею історії міста Бердичева відбулося відкриття персональної фотовиставки учениці гімназії № 14, студентки фотошколи “F/5.6” ГО “Бердичівська школа практичної фотографії” Ольги Горленко.

Як розповіла сама авторка, мистецтву “зупиняти мить” вона навчається уже 3 роки, і у кожну роботу вкладає частинку власної душі. Тепер же наважилася поділитися своїм баченням світу із глядачами.

За словами викладачів фотошколи Валерія Мельникова та Олега Силки, експозиція Ольги Горленко – перший крок до реалізації довгострокового проєкту, під час якого бердичівляни матимуть змогу відвідати авторські виставки багатьох їхніх студентів та долучитися до збору коштів на потреби Збройних сил України.

Дуже важливо, зазначив Валерій Мельников, що навіть сьогодні, коли йде війна, діти навчаються, розвиваються, займаються творчістю і не залишаються осторонь усіх тих викликів, що постають перед державою. Цей дитячий та молодіжний рух на підтримку наших бійців, переконаний викладач, свідчить про незламність української нації, про її здатність боротися і перемагати ворога.

Із важливою подією у творчому житті привітав авторку виставки міський голова Сергій Орлюк. Нині, підкреслив, будь-які культурні заходи мають надзвичайно важливе значення: вони дарують людям радість і надію та нагадують воїнам, що саме вони захищають. Тому, впевнений міський голова, зараз потрібно максимально підтримувати талановиту молодь у всіх її починаннях, адже це вона у майбутньому творитиме культуру і писатиме історію України.

Авторська фотовиставка Ольги Горленко працюватиме щоденно до 13 листопада з 9:00 до 18:00 години. Відвідати її і помилуватися роботами юної фотохудожниці можуть усі охочі.