Сьогодні на Житомирщині продовжуються планові відключення електроенергії

IMG_20221120_145036

Детальний графік на 22 листопада! (https://cutt.ly/TMBuY68)

Передусім, згідно з новим графіком від “Житомиробленерго”, громади області та її споживачів поділено на 3 сектори. Щодня сектор позначається кольором: червоним, жовтим  або зеленим.

При отриманні команди від диспетчера “Укренерго”, в першу чергу застосовується відключення сектору, який позначений червоним кольором. При першому дефіциті електроенергії – жовтий сектор, і різкому дефіциті – зелений.

На вулиці стає холодніше, що традиційно спонукає нас споживати більше електроенергії. Наразі спостерігаємо найбільший ріст використання електроенергії в районних містах області.

Просимо максимально скоротити електроспоживання, особливо в пікові години навантаження на систему: не вмикати потужні електроприлади – мікрохвильові печі, бойлери, кондиціонери та електрообігрівачі.

Економлячи кожен кіловат, робіть свій внесок у відновлення електромережі країни!

За інформацією Житомирської обласної військової адміністрації