УВАГА: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Увага-3

Шановні мешканці бердичівської громади!

Внаслідок масованого терористичного обстрілу об’єктів критичної інфраструктури України введено аварійні відключення електроенергії. Наразі все місто – без світла. У свою чергу, через відсутність електропостачання повністю зупинили свою роботу системи тепло- та водопостачання.

Теплоенергетики звертаються з проханням у жодному разі не зливати воду з систем та не втручатися у системи вентиляції.

Нижче наводимо адреси «Пунктів Незламності», до яких населення може звернутися у разі потреби:

• Ліцей № 4, вул. Вінницька, 53;
  • Гімназія № 7, вул. Червона, 57;
  • Ліцей № 10, вул. Семенівська, 5;
  • Гімназія № 11, вул. Бистрицька, 32/21;
  • Ліцей № 12, вул. Одеська, 45;
  • Гімназія № 17, вул. Паризької Комуни, 49;
  • Гімназія у с. Скраглівка.

У місті також працюють пункти обігріву, якими можна скористуватися у разі необхідності:

• Пожежна частина, вул. Мостова, 22;
  • Пожежна частина, вул. Шкіряників, 17;
  • Пожежна частина, вул. Низгірецька, 111;
  • Районна військова адміністрація, вул. Соборна, 23;
  • Церква Різдва Христового, вул. Грушевського, 40;

Графік підвозу води для технічних потреб:

• з 9.00 до 11.00 о Елінг кафе Артур, Червона гора біля гармати «На варті миру», біля школи 4.
  • з 13.00 до 15.00 – біля коледжу ПЕП по вул. Молодогвардійській, вул. Житомирська біля магазину  “Наш край,” вул. Низгірецька біля  комбікормового заводу,
  • з 16.00 до 18.00 по вул. Білопільській, 31, вул. Газопроводів та вул. Червона, 24 біля магазину Наш край

УВАГА! Школи та дитячі садки ПРАЦЮВАТИМУТЬ! Прохання до батьків забезпечити дітей теплим одягом та їжею. Також у штатному режимі працює Центральна міська лікарня.

Телефон чергового міськвиконкому: 4 – 08 – 45; (068) 645 15 05.

Прохання орієнтуватися на офіційні джерела інформації – Офіційний сайт Бердичівської міської ради та Офіційну сторінку міської ради у Facebook.