Бердичів

міська рада

У Бердичеві з професійним святом вітали працівників соціальної сфери

IMG_20221104_145030_1

Тих, хто присвятив себе роботі у цій галузі, прийнято називати людьми нелегкої праці та фахівцями, надзвичайно потрібними суспільству. Вважається, що одними з головних їхніх професійних якостей та людських рис є милосердя та постійна готовність простягнути руку допомоги.

На сцені Театру на Європейській вітання та вдячні слова лунали на адресу працівників та ветеранів соціальної сфери – представників надважливого фронту, завдання яких – аби люди відчували, що держава їх підтримує, що вони захищені соціально, щоби відчували увагу й особливий підхід до кожного.

Щодо бердичівського «соціального фронту», то він складається з представників наступних установ і служб:

  • Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради;
  • Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради Житомирської області;
  • Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області;
  • Бердичівського міського центру зайнятості;
  • Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області;
  • Міської служби у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Працівники соціальної сфери… Звучить більш ніж офіційно й солідно. А він не може назвати їх інакше, як «янголами», зізнається Бердичівський міський голова. Тому що несуть добро, допомогу, світлі промені життя – в яких установах не працювали б. Дуже непросте життя сьогодні в Україні, що вже казати про тих, кого називають «вразливими верствами населення». І саме соціальні працівники роблять все можливе, аби ті люди не почувалися самотніми і нікому непотрібними. Війна неодмінно закінчиться перемогою України, переконаний Сергій Орлюк, і тоді у представників соціальної сфери буде ще більше роботи. Але вони впораються – янголи не можуть не впоратися.

За можливість стояти на урочистій сцені та відзначати свято подякувала Захисникам і Захисницям України начальниця управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради – Наталія Омельянчук. Подякувала також керівництву громади та усім своїм колегам – за професійність, стійкість, терпіння, за уміння за необхідності вмить сконцентруватися та вирішити будь-яку проблему якісно й вчасно.

Аби усвідомити, наскільки це важливо й благородно – бути соціальним працівником, потрібно працювати у цій сфері, вважає директорка КУ «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради Людмила Колесник. Вона вперше відзначає цей день як своє професійне свято, але вже встигла зрозуміти те, що реалізувати конкретну справу задля захисту чи допомоги конкретній людині – завдання аж ніяк не менш важливе, аніж, припустимо, складати якусь масштабну програму, стратегію розвитку тощо.

Враховуючи роль працівників соціальної сфери у реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку, різних категорій, самовіддане служіння обраній справі, чуйність і щирість та з нагоди професійного свята ряд працівників соціальної сфери було відзначено Грамотами Бердичівської міської ради та грамотами й подяками від керівників соціальних установ громади.  

Спокою і миру присутнім у залі, добробуту й процвітання – Бердичеву та Україні, а всім українцям – якнайшвидшої Перемоги зичили організатори святкового дійства. А гарний настрій та відчуття свята щиро й сердечно подарували артисти міського Палацу культури.

Останні новини