Бердичів

міська рада

Черговий прийом громадян провів Сергій Орлюк

1

Поодинці й групами, з особистими зверненнями й одразу з цілим списком питань від жителів мікрорайону приходили 02 листопада на прийом до міського голови мешканці бердичівської громади.

Так один із відвідувачів виступив, свого роду, делегатом від групи пенсіонерів із Червоної Гори. Питань до Сергія Орлюка прозвучало чимало: як звіритися з оплатою за газ і передати показники, якщо немає жодних контактів з газопостачальниками? Чому, аби взяти направлення від лікаря, потрібно чекати п’ятниці? А якщо захворів у понеділок?.. Чому не прибирають великогабаритне сміття? Як змінити ставлення до пенсіонерів водіїв «шістки» та чому відсутнє вуличне освітлення? Чому помитися у лазні так дорого і як спиляти аварійне дерево?

Аби дістатися до села, потрібно йти від траси 2 кілометри полем. Яким чином це робити зимою, коли навколо темно-темнісінько? Коли ти жінка, а в руках – важкі сумки? Коли просто страшно, що у полі на тебе щось чи хтось вискочить з кукурудзи? Знайти перевізника, котрий погодився би підвозити людей до Підгородного, настійливо просили у Сергія Орлюка мешканки села. Комунального транспорту у місті немає, тож навіть щось на кшталт шкільного автобуса виділити людям не можуть, говорить міський голова. Якщо по місту замовником послуг виступає місто, інформував, то по району – район, і узгоджується все це з областю. Приватників він їздити до Підгородного змусити не може за законом, продовжив Сергій Орлюк. Термін дії укладених з місцевими перевізниками договорів закінчується у червні 2023-го – можливо, тоді можна буде говорити про якісь зміни.

Жінка з двома синами мешкали в аварійному житлі на Вінницькій, 14. Будинок знесли, і матері з одним сином місто виділило двокімнатну квартиру, як таким, за якими не рахується жодної власності. Другий син житла не отримав – в його власності рахувалося майно у Бердичеві і в одному з сіл. Чоловікові пропонували житло для тимчасового проживання на Братів Міхеєвих – він відмовився. Нині звертається, аби отримати квартиру. Варіант тут, скоріш за все, один, припускає Сергій Орлюк: якщо хтось з інвесторів зацікавиться ділянкою на Вінницькій. А раніше, ніж завершаться воєнні дії, на це, скоріш за все, сподіватися марно.

Звернути увагу на те, що рівень води у пожежній водоймі – тій, що у районі колишнього Шкіроб’єднання, впала десь на 1 м, просить владу один із бердичівлян. Тамтешні місця, зауважує, слугують для людей зоною відпочинку, і непогано було б їх облагородити.

Встановити знак «Зупинка на вимогу» на Елінгу, біля колишнього поста ДАІ, просить мешканець мікрорайону. А ще – зрізати горіх на Одеській, 74 а. На зрізання має бути акт від комісії з обстеження зелених насаджень, затверджений фахівцями з Житомира – лише тоді буде видано ордер, пояснив пенсіонерові міський голова.

Директорка МК ВЖРЕП № 7 має виїхати до будинку за адресою Соборна, 4. Причина – численні скарги мешканців на стан будинку.

Серед озвучених перед Сергієм Орлюком питань, було чимало особистого характеру. Просили про працевлаштування, про сприяння в оформленні українського паспорту, питали, чому за інвалідність отримали доплату всього у 50 грн. та чи справді особам з інвалідністю видають талони на безкоштовні поїздки залізничним транспортом.

За цими й рештою питань Сергій Орлюк та спеціалісти Бердичівської міської ради надали роз’яснення та рекомендації. За рядом звернень представники місцевих служб отримали доручення від міського голови.

Останні новини