Бердичівські зв’язківці відзначили своє професійне свято

IMG_20221118_205704

Із професійним святом привітав місцевих працівників телекомунікаційної сфери міський голова Сергій Орлюк.

Зв’язок із рідними та доступ до інформації в умовах воєнного стану, зазначив, – це життєва необхідність. Сьогодні, в умовах цілеспрямованого нищення ворогом нашої критичної інфраструктури, констатував, зв’язківці докладають максимальних зусиль, аби жителі громади і надалі могли безперешкодно користуватися усіма комунікаційними послугами.

Сергій Орлюк подякував усім присутнім за сумлінну працю та побажав їм родинного затишку, добробуту, здоров’я, мирного неба та Перемоги.

За високий професіоналізм, надання якісних послуг та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України Грамотами Бердичівської міської ради були нагороджені фахівчиня групи координації діяльності пересувних відділень зв’язку АТ “Укрпошта” Таїса Вітусевич та електромонтер лінійних споруд електрозв’язку ПАТ “Укртелеком” Ігор Кирисюк.