IMG_20221116_144353

Три проєкти рішень розглянули на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 16 листопада.

Члени виконкому заслухали начальницю управління сім’ї і соціального захисту Наталію Омельянчук та одноголосно підтримали надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які проживали в будинку, пошкодженому внаслідок ракетних обстрілів 16.03.2022 р. на загальну суму 60,0 тис. грн.

Також постановили виплатити адресну грошову допомогу чотирьом жителям бердичівської громади у зв’язку із їхнім скрутним матеріальним становищем на загальну суму 3,0 тис. грн. та затвердили протокол засідання відповідної комісії.

Окрім того, виконавчий комітет вніс зміни до свого попереднього рішення від 30.11.2018 р. № 399 “Про розміщення, номенклатуру, обсяги та норми накопичення міського матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій” (зі змінами).