Генератори є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки суворо обов’язкове – ДСНС України

ДСНС_генератори-1

Відключення електроенергії тривають. Актуальність генераторів в Україні висока як ніколи. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки при роботі з ними суворо обов’язкове!

Важливі поради щодо їх використання:

• Купуйте лише сертифіковану продукцію тільки в ліцензованих місцях продажу. Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника.
  • Генератори та паливо повинні використовуватися тільки на відкритому повітрі на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей та гаражів.
  • Тримайте генератор сухим та захищеним від дощу або підтоплення. Дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом.
  • Перед заправкою дайте генератору охолонути. Паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути.
  • Електрогенератор під час роботи виділяє токсичний чадний газ, тому встановіть спеціальні детектори.

Тримаймося разом! І тоді ворог нас ніколи не здолає!

Бердичівське РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області