УВАГА: у місті чистять зливову мережу. Може бути шумно!

Шановні мешканці громади!

Ви, мабуть, вже встигли звернути увагу на шум, що останніми днями можна почути у місті – звуки, які чимось нагадують сирену. Доводимо до вашого відома, що з метою попередження підтоплення території міста дощовими та талими водами, виявлення незаконних врізок каналізаційних мереж до зливової мережі виконуються роботи з відновлення пропускної здатності зливової мережі міста методом гідродинамічного очищення.

Роботи проводитимуться на вулицях:

• Б. Хмельницького;
  • пров. Тихому;
  • Молодогвардійській;
  • 30-річчя Перемоги;
  • Толстого;
  • Сакко і Ванцетті;
  • Староміській;

Планується прочистити зливові колектори від піску, коріння та інших відходів за допомоги каналопромивальної машини, прочистити оглядові колодязі з відкачуванням мулу та осаду, обстежити стан внутрішньої поверхні трубопроводів на предмет наявності руйнувань та механічних пошкоджень.

На об’єктах працюють потужні мулососні та каналопромивальні машини, а також система для огляду внутрішньої поверхні трубопроводів.

Орієнтовний термін завершення робіт – кінець листопада.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей!