21 листопада – День Гідності та Свободи

IMG_20221121_101225

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає знаменну дату – День Гідності та Свободи. Події цього дня, котрі відбувалися із дев’ятирічним інтервалом – Помаранчева революція (2004) та Революція Гідності (2013) – змінили хід вітчизняної новітньої історії, засвідчили європейський вибір нашої держави, вплинули на формування національної свідомості українців.

Мільйони людей вийшли на Майдан, аби висловити свою громадянську позицію, відстояти демократичні цінності та право жити у власній країні. Багато борців за волю і незалежність України віддали свої життя за високі ідеали справедливості, честі і свободи.

Нині, коли російська федерація розв’язала повномасштабну війну проти нашої держави, українці, маючи приклад незламності та патріотизму своїх співгромадян, продовжують об’єднуватися навколо ідей Свободи та Демократії, дають рішучу відсіч агресору, боронять кожен метр рідної землі.

Від імені усіх жителів громади та району міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов, представники Бердичівської міської ради, районної військової адміністрації, районної ради та громадськості вшанували громадянський подвиг та світлу пам’ять усіх учасників національно-визвольної боротьби покладанням квітів до Меморіалу “Слава Героям!”.