30 листопада буде проведено комплексну перевірку територіальної  системи централізованого оповіщення цивільного захисту області

-pwfrzjfolkxdl28nqkczu8j077y9gcjqu5i4m96g0w

Шановні мешканці Бердичівської міської територіальної громади!

За Планом основних заходів цивільного захисту на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 року №1742-р, листа ДСНС України, 30 листопада з 13 до 14 години буде проведено комплексну перевірку  територіальної  системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту області.

З 13 до 14 години буде здійснюватися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту області, без включення електросирен сигналу  «Увага всім», доведенням по технічним засобам оповіщення і зв’язку мовної інформації  до населення.

Відділ з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Бердичівської міської ради