9 листопада – День української писемності та мови

1b472228-7396-4bbc-b107-a70a11d5662e

Щороку, 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, наша країна відзначає День української писемності і мови. На державному рівні це свято було встановлене ще у 1997 році, але, сьогодні ми усвідомлюємо його справжнє значення.

Українська мова – це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів, те, що із раннього дитинства формує наш світогляд, наше мислення, нашу картину світу. Мова передається нам від батьків і забезпечує нерозривний зв’язок поколінь. Врешті, мова вказує нам, хто ми є насправді, якої землі ми діти, якої держави громадяни.

Запрошую усіх жителів громади долучитися сьогодні до традиційного Радіодиктанту національної єдності і вкотре продемонструвати світові свою незламність та згуртованість!

Диктант стартуватиме об 11 годині на наступних платформах: Українське радіо або Радіо Культура, телеканал Суспільне Культура, діджитал-платформи Суспільного: Facebook, ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини, а також у додатку “Дія”.

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК