Бердичів

міська рада

Бердичівляни вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

156c89e1-451b-40e8-8c2c-d791bf7ede21

Покладанням квітів до пам’ятної стели “Вони врятували світ” та до пам’ятника загиблим при ліквідації наслідків Чорнобильської аварії представники міської і районної влади, пожежники, ліквідатори та громадськість вшанували подвиг тих, хто 36 років тому вберіг людство від атомної стихії.

Події 1986 року, запевнив учасник ліквідації Іван Осіпчук, назавжди залишаться у пам’яті людей, котрі ціною власного життя і здоров’я приборкали радіоактивну загрозу. І змогли зітхнути з полегшенням лише тоді, коли 14 грудня було оголошено про завершення будівництва захисного саркофагу над зруйнованим реактором ЧАЕС.

Не лише українці, а й усе людство не має права забувати про мужність героїв Чорнобиля, які зуміли зупинити техногенну катастрофу світового масштабу, вважає міський голова Сергій Орлюк. Вшанування подвигу ліквідаторів, переконаний, це – святий обов’язок кожного з нас.

Міський голова також подякував за службу працівникам ДПРЧ-9, які неодноразово доводили, що у будь-який момент готові вирушити на порятунок і допомогу жителям громади.

11:00