Бердичів

міська рада

Бердичівські юнаки розіграли Кубок “Спорту для всіх” із баскетболу

IMG_E4099-1

У спортивній залі Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів благодійний спортивний  захід з баскетболу на підтримку ЗСУ серед юнацьких команд міста на кубок «Спорт для всіх». Ігри відбулися з нагоди Дня Збройних сил України, у  рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Учасників та організаторів змагань привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Змагання проводяться  з метою популяризації  баскетболу як одного зі способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між молоддю. Головні завдання:

  • залучення молоді   міста до систематичних занять спортом;
  • визначення кращих  баскетбольних аматорських  команд міста;
  • покращення спортивної майстерності;
  • популяризація здорового способу життя;  
  • популяризація баскетболу серед молоді;
  • вшанування та підтримка ЗСУ.

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в тісній співпраці з відділом молоді та спорту БМР та колективом БФКПЕП. У заході взяли участь 4 юнацькі команди міста Бердичева. Після закінчення турніру були проведені конкурси дальніх та середніх  кидків. Команда-переможниця та команди-призери були нагороджені дипломами, команда-переможниця також – кубком міського центру «Спорт для всіх». На турнірі були зібрані кошти (2210 грн.), що підуть на потреби ЗСУ.

Результати заходу:

1 місце – команда ДЮСШ;

2 місце –  команда БФКПЕП;

3 місце –   команда « Вікінги».

Конкурс дальніх та середніх кидків:

1 місце –   Микола Клименко (команда «Пантери»);

2 місце –    Владислав Романовський (команда БФКПЕП);

3 місце –    Кирил Пшенічний (команда «Пантери»).

Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»