Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-6

З розгляду проєкту рішення про придбання подарунків до Дня святого Миколая для дітей з інвалідністю розпочалося чергове засідання виконавчого комітету. За інформацією начальниці управління сім’ї та соцзахисту населення Наталії Омельянчук, подарунки на загальну суму 19,2 тис. грн. отримають 170 дітей. Список складено, відповідно до  листів керівників КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» та БМГО «Насіння Надії».

Одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 100,0 тис. грн. (по 20,0 тис. грн. кожному) виділять п’ятьом уповноваженим власникам (співвласникам, наймачам) квартир багатоквартирних будинків, що відокремлюються від централізованого теплопостачання, згідно Програми децентралізації теплопостачання Бердичівської МТГ на 2022-25рр. Матеріальну допомогу у розмірі 50,0 тис. грн. отримає сім’я одного з загиблих Захисників України.

У зв’язку з кадровими змінами затверджено новий перелік осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення. Як повідомила відповідальна секретарка адмінкомісії Ілона Дмитрієва, до їх числа входять посадові особи виконавчих органів міської ради, представники комунальних підприємств, міських ринків, голови ОСББ – всього 246 осіб.

Враховуючи клопотання керівників трьох закладів дошкільної освіти, що до цього працювали у дистанційному режимі, надано дозвіл на роботу закладів у змішаному форматі. Укладено відповідні угоди з організаціями, закладами та установами, які мають укриття, отримано лист-погодження від Житомирської ОВА. Отже:

  • ДНЗ № 2 «Калинонька» організовуватиме освітній процес на базі 7-ї гімназії;
  • ДНЗ № 16 «Ялинка», працюючи у змішаному форматі, використовуватиме укриття 15-го ліцею;
  • ДНЗ № 17 «Віночок», працюючи у змішаному форматі, використовуватиме укриття костелу Босих Кармелітів.

За інформацією заступниці начальниці управління освіти та науки Світлани Басюк, мова йде про короткотривале відвідування груп (заняття з логопедами, психологами), без харчування. Головне у даному випадку – можливість спілкування та проведення занять.

З-поміж іншого, члени виконкому затвердили акти комісії обстеження зелених насаджень, звіти про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності, а також перспективний план роботи виконавчого комітету на 2023 рік та план роботи виконкому на І квартал 2023 року.

Окремий проєкт рішення стосувався організації суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території бердичівської громади.