Бердичів

міська рада

Героям Слава! Військовослужбовці української армії приймали вітання з Днем Збройних Сил України.

1-3

Із вшанування пам’яті військовослужбовців, загиблих у боротьбі з російським агресором, розпочали у Бердичеві відзначення Дня Збройних Сил України. Біля пам’ятника загиблим воїнам-артилеристам Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич, представники районної влади та командири військових частин згадали усіх, хто віддав своє життя, визволяючи українську землю від рашистів. Десятки славних синів та доньок Бердичівщини, тисячі – України… З різних областей, різного віку та професій, різних родів військ – їхні імена навічно закарбовані у національному пантеоні Героїв. Про них пам’ятатимуть нащадки, кожному з них доземно вклоняються та дякують сучасники…

Своїми хлопцями й дівчатами пишаються командири. Констатуючи при цьому, що українська армія – взірець мужності, професіоналізму та вміння воювати. Вони попереджають росіян: скоєні тими злочини проти України й проти людства не буде пробачено ніколи. Справедливу відплату вже розпочато.

Армія Нескорених… Військо, котре на полях боїв, виявляючи мужність, героїзм та стійкість, розвінчало міф про «вторую армію міра»… Герої нашого часу, які каменю на камені не залишили від божевільних планів «Кієв за трі дня». На їхню адресу 6-го грудня лунали подяки й вітання від очільників громад, в особі Сергія Орлюка, Людмили Димидюк, Алли Мусевич, голови районної ради Олександра Балянова, голови Семенівської ОТГ Наталії Семенюк їх вітає, їм дякують усі громади Бердичівщини і вся Україна.

Ще ніколи, здається, так щиро не лунали молитви за своє військо. Не була такою міцною й непохитною віра у своє військо. Віра у те, що гігантську ворожу навалу буде зупинено і що українські вояки принесуть мир на свою землю, своєму народу. Щиро вірить у це і Бердичівський міський голова. Вся та кров і смерть побратимів, усі втрачені мирні життя та зруйновані будинки, увесь той скажений холод і виснажлива спека, ті запеклі бої та постійний ризик потрапити під страшні вибухи, усі страждання та біль – все це не пройде даремно, переконаний Сергій Орлюк: Україна переможе, і наші Захисники й Захисниці принесуть щастя переможного миру кожен до свого міста, села, до своїх осель та родин. Україна продовжить своє життя вільною, справедливою, успішною.

Слова вітань та найкращі побажання з нагоди свята міський голова передав також військовим, які у числі інших Захисників України гідно тримають стрій – колективу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Останні новини