Бердичів

міська рада

До Перемоги крізь втрати та біль… Під Бахмутом геройськи загинув 40-річний Ігор Серебряков…

Серебряков_сайт

Ще запеклішими у своїй боротьбі стають українці, ще більше ненависті до ворога та полум’я відплати наповнюють їхні серця. Україна втрачає своїх синів та доньок: невимовно пече від болю непоправних втрат і водночас холоднішає розум.

Лише до кінця… До останнього окупанта на такій рідній і на такій стражденній землі. Тим, хто осмілився зазіхнути на Україну та українське, хто сіє навколо смерть і горе, хто вирішив, що може зі зброєю вирішувати долю багатомільйонної нації, – справедлива кара. Російським агресорам – місце в їхній клітині. Живими, напівживими чи у пакетах. Кожен сантиметр української землі має стати для них пеклом. Во славу доблесних Воїнів України та всього українського народу. У пам’ять про сильних та звитяжних Героїв-Захисників, котрі не повернуться живими до своїх родин.

У пам’ять про 40-річного бердичівлянина Ігоря Серебрякова… 14 грудня наш земляк геройськи загинув у районі Бахмута. Заради того, щоби, здобувши переможний мир, жила Україна та українці, жила й ставала потужнішою бердичівська громада.

Не маємо права на забуття. Не маємо права напівжити і напівборотися – лише повна самовідданість, єднання та розуміння того, що у цій війні вирішується, житиме кожен із нас чи ні. І розуміння того, що те, що вважається життям, можливо лише у волі й любові, а не посеред божевільних варварів. За Волю, Життя і Любов загинув Ігор Серебряков – мужній та стійкий обронець України. Пам’ятатимемо про це.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Ігоря Серебрякова та щиро співчувають його близьким і рідним. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!