Бердичів

міська рада

Діти з особливими потребами відвідали “Простір добра і милосердя”

IMG_20221203_174133

Свято для маленьких бердичівлян з особливими потребами, приурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю, відбулося у Музично-драматичному театрі на Європейській. Працівники міського дитячого Центру комплексної реабілітації, вихованці закладу та їхні батьки зібралися у цьому “Просторі добра і милосердя”, щоб поспілкуватися, насолодитися святковим концертом та відпочити від буденних справ.

Своє мистецтво дарували гостям творчі колективи ЦПО ім. О. Разумкова: танцювальні ансамблі “О-ля-ля”, “Шакті”, “Яринка”, вокальні – “Золотий ключик”, “Старий рояль” та театр пісні “Краплинки”. А до виконання неофіційного гімну нашої держави – пісні “Червона калина” – могли долучитися усі охочі. “Особливі” діти з радістю виходили на сцену, щоб відчути себе справжніми артистами.

За словами директорки реабілітаційного центру Тетяни Осадчук, колектив закладу пишається кожним першим словом та першим кроком своїх підопічних, їхніми здобутками і досягненнями. Однак у процесі реабілітації, наголосила, беруть участь не лише фахівці, а й батьки. Саме вони своєю щоденною титанічною працею допомагають власним дітям досягати значних успіхів на цьому нелегкому шляху.

Від імені працівників Центру Тетяна Осадчук подякувала усім батькам – за витримку і любов, міській владі – за допомогу і розуміння, благодійним організаціям – за всебічну підтримку.

Як зазначив представник БФ “Карітас”, священнослужитель Української греко-католицької церкви отець Роман, наразі фонд спільно із Центром реабілітації працюють над реалізацією проєкту “Любов, що надає сил до руху”. Цей проєкт, продовжив, покликаний не тільки допомогти дітям, що мають проблеми із опорно-руховим апаратом, й соціалізувати цілі родини.

Місцева влада, запевнив присутніх міський голова Сергій Орлюк, також не залишатиметься осторонь, а підтримуватиме Центр у всіх його починаннях. Адже, підкреслив, ставлення до людей, а тим паче до дітей з особливими потребами – це своєрідний лакмусовий папірець для суспільства.

Сергій Орлюк побажав усім присутнім здоров’я, витримки, сили духу, Божої опіки й мирного неба над головою, а фахівцям Центру – Юлії Заєць та Ірині Уляницькій – вручив Грамоти Бердичівської міської ради.

Також усі вихованці закладу отримали солодкі подарунки, а їхні родини – продуктові набори.

Останні новини