Бердичів

міська рада

Зі святом вас, славні воїни найсильнішої армії світу!

ЗСУ_11-1

Шановні військовослужбовці української армії та ветерани Збройних Сил! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня Збройних сил України!

Обрана вами професія – захищати Батьківщину та стояти на сторожі миру – відповідальна, почесна і героїчна. Залишаючись вірними українському народові та військовій присязі, ви рішуче даєте відсіч ворогу, бороните суверенітет та незалежність нашої держави, звільняєте рідну землю від рашистських окупантів.

Для всього світу, для кожного українця ви є взірцем патріотизму, мужності і честі, прикладом для молодого покоління. Ви – наша надія на Перемогу. Вся Україна пишається вами, підтримує вас, молиться за вас.

Від імені жителів багатотисячної бердичівської громади висловлюю вам сердечну подяку за захист територіальної цілісності нашої країни, самовідданість та звитягу на полі бою. Завдяки вам ми сьогодні можемо жити, працювати, виховувати дітей, адже саме ви щодня виборюєте наше право бути українцями.

Бажаю вам козацького здоров’я, витримки, вірних побратимів, Божої опіки та прихильності долі. Нехай ніколи не хибить ваша рука і оминають ворожі кулі. Нехай кожен український Воїн повернеться додому живим і неушкодженим!

Перемога за нами!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК