Бердичів

міська рада

Міжнародний день людей з особливими потребами відзначили у Бердичівському осередку УТОС

3f70e587-4714-4fc3-a138-eb95ff7a26cc

Представники міської та районної влади відвідали місцевий осередок Українського товариства сліпих, щоб разом відзначити Міжнародний день людей з особливими потребами.

За словами міського голови Сергія Орлюка, організація, котра минулого року відсвяткувала свій 60-річний ювілей, може бути справжнім прикладом згуртованості та єднання. Сьогодні, переконаний, ці якості мають надзвичайно величезне значення для українського суспільства. Адже лише об’єднавшись, ми можемо здобути Перемогу та побудувати країну, у якій буде комфортно жити усім і, в першу чергу, “особливим” людям.

Міський голова побажав членам УТОСу здоров’я, Божого благословіння, злагоди у родинах, мирного неба, а також, щоб живими, і неушкодженими повернулися з фронту їхні рідні та близькі, котрі нині боронять нашу державу. Окрім того, запевнив Сергій Орлюк, осередок завжди може розраховувати на всебічну допомогу і підтримку з боку міської влади.

До привітань долучилися заступниця міського голови Олена Петрівська, заступниця голови Бердичівської районної військової адміністрації Катерина Вислоцька та заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр. У свою чергу, колектив художньої самодіяльності осередку презентував гостям свою поетичну та пісенну творчість.

Голова правління організації Ніла Філімончук подякувала Збройним силам України за захист та зазначила, що найбільше члени товариства прагнуть зустрітися і відсвяткувати Перемогу. А поки – гуртуються, підбадьорюють одне одного та намагаються усіма силами допомагати українській армії.

За участь у житті громади, гуманність, проявлену турботу, любов та милосердя активісти осередку були нагороджені Грамотами Бердичівської міської ради та Подяками Бердичівської РВА. Окрім того, члени УТОСу отримали солодощі та 175 продуктових наборів.