Бердичів

міська рада

«Науково-технічну» ялинку від Центру позашкілля освятив Миколай

IMG_20221219_161452-1

Свою власну ялинку на свята матимуть вихованці Центру позашкілля ім. Разумкова. Розташувалася вона при вході до відділення науково-технічної творчості, що на вул. Європейській. У день святого Миколая там зібралися малі й дорослі: до юних науковців і техніків долучилися їхні колеги з «Вінця», «Краплинок», «Старого роялю» та «Шакті», батьки, педагоги закладу: таким дружнім колом й дали старт різдвяно-новорічним дням.

Радіти ялинці, співати пісень, танцювати, брати участь у розвагах і взагалі – навчатися, творити й розвиватися… Вони мають таку можливість завдяки славному українському війську, констатують «разумковці». Війна змінила життя українців, кажуть, зробивши їх – і дітей, і людей зрілого віку – сильнішими, мудрішими, заґартованішими. Ось вони усі разом чекають на Миколая, так само єдиними мають бути усі українці. І тоді їх буде не перемогти.

Коли за те, аби ти жив, крізь страшну війну проходять десятки тисяч незламних Захисників та Захисниць, ти просто зобов’язаний поводити себе так, щоби про жодну різочку від Миколая й мови не йшло. Дітвора запевнила, що так і було: принаймні, під подушками на них чекали лише приємні гостинчики.

На пісні й розваги прибув святий. За його командою дітвора заплющила очі і загадала свої найзаповітніші мрії. Він детально зафіксував кожну, засвідчив Миколай, і зробить все для того, аби кожна мрія здійснилася.

«Разумковці», у свою чергу, подякували святому за казковий настрій. Вони вірять у те, що все загадане здійсниться. Що Україна переможе і настане мир. Потрібно захистити її  і любити. Любити країну, своє місто, свою родину. І тоді все буде добре.

Останні новини