Бердичів

міська рада

На війні геройськи гинуть Захисники України… Цього разу Харківщина… 40-річний Роман Коновалов… Вічна пам’ять…

Коновалов_сайт

Жодної миті не забувати… Не забувати, прокидаючись ранком вдома, йдучи на роботу, прогулюючись містом, збираючись із друзями, граючись із дітьми… Не забувати, як важко їм там, яких надлюдських зусиль вони докладають, аби вибухи і смерть не накрили собою мирні нині українські міста та села… Достойно жити в ім’я тих, хто у пекельному вогні бореться з руснею, тих, хто віддав своє життя за те, аби жили мільйони…

В ім’я бердичівлянина Романа Коновалова – Воїна Світла, котрий, до останнього виявляючи стійкість, мужність, любов до України та вірність українському народу, вознісся до Небесної Когорти оборонців під час смертельної схватки з рашистськими окупантами на Слобожанщині – у Харківській області.

Трохи більше місяця тому Роман Коновалов відзначив свої перші 40 років. Скоріш за все, мав безліч планів на життя, та судилося йому виконати особливу місію – загинути смертю хоробрих за Батьківщину. Сьогодні, на 300-й день повномасштабної війни, цей вираз – невіддільний від серця кожного свідомого українця. Вічна пам’ять та шана тобі, Герою!..

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Романа Коновалова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!