Бердичів

міська рада

Пам’ятним знаком «26 артилерійська бригада» та Подяками від військових частин відзначено міського голову Сергія Орлюка

11-1

То велика честь – бути причетним до сприяння й допомоги українській армії у часи, коли вона самовіддано відстоює право України на життя. Так само як велика честь – очолювати потужну громаду, в якій немає байдужих до долі України та до свого війська. Так вважає Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, активну діяльність якого з вирішення актуальних проблем сьогодення і, зокрема, допомоги військовим частинам української армії високо оцінили Захисники України.

На початку 30-ї чергової сесії Бердичівської міської ради Сергію Орлюку вручили Подяки від керівництва частин, а за кілька днів до цього Бердичівський міський голова отримав не менш високу відзнаку від доблесних гармашів – Пам’ятний знак «26 артилерійська бригада».

Він не лише озвучує те, що єднання – безцінне: згуртування усіх небайдужих навколо ідеї розбудови громади, навколо допомоги оборонцям України у час, коли ті віддають усіх себе і свої життя за мир та спокій мільйонів українців, Сергій Орлюк намагається зробити справою щоденною. І свідченням результативності цієї справи, розуміння щирості намірів є подячна оцінка з боку військових. Цим самим, переконаний міський голова, по достоїнству оцінюються зусилля всієї бердичівської громади – від колективів підприємств та установ і до звичайних людей з незвичайними серцями.