Бердичів

міська рада

“Роблячи добро, не втрачаймо запалу”: у Бердичеві втретє відбувся молитовний сніданок

800f6116-47dc-4ed4-93eb-dc659761d342

У музично-драматичному театрі на Європейській відбувся третій молитовний сніданок, приурочений до Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера. Представники влади, священнослужителі, військовослужбовці, благодійники і громадські активісти зібралися, щоб спільно помолитися за Перемогу України у війні та довгожданий мир.

Кожен українець, впевнений міський голова Сергій Орлюк, міг би сьогодні сказати багато теплих слів на адресу наших захисників, добровольців і волонтерів. Адже, зазначив, саме вони роблять усе необхідне, аби над нашими головами було мирне небо, а під нашими ногами – рідна українська земля. Завдяки їхньому щоденному подвигу ми можемо жити, виховувати дітей, працювати для своїх родин, громади, держави. Тому, продовжив, третій молитовний сніданок покликаний стати проявом вдячності та благословенням на подальшу плідну працю.

Спільно із пастором Християнської церкви “Вефіль” Юрієм Волошиним та командиром однієї із військових частин, Сергій Орлюк вручив орден “За мужність” матері Героя-бердичівлянина, котрий нині боронить українську державу від російських окупантів.

Про роботу волонтерів та пріоритетні напрямки їхньої діяльності розповіла керівниця Гуманітарного штабу Бердичівщини, депутатка Бердичівської міської ради Анна Левандовська.

Під керівництвом служителів різних конфесій присутні долучилися до спільних молитов за українське військо, за тих, хто трудиться на благо України та наближає її Перемогу, а також за єдність нашого народу. Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованих агресором дорослих і дітей, воїнів, що не повернулися з поля бою, волонтерів і медиків, які загинули, рятуючи інших.

У залі лунали слова зі Святого Писання, а також пісні у виконанні дуету “Світло любові”, Тетяни Ковтонюк, Володимира та Людмили Панасюків.

“Роблячи добро, не втрачаймо запалу, бо свого часу пожнемо, якщо не ослабнемо” – пишеться у Євангелії. Учасники молитовного сніданку впевнені: військовослужбовці, меценати, благодійники та активісти бердичівської громади і надалі продовжуватимуть жити та працювати задля Української Держави.

Останні новини