Бердичів

міська рада

На території громади – надзвичайна ситуація місцевого рівня

ed7bdb4b-8298-4b04-8979-b3a49d2dc669

Комісія Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала руйнування каналізаційного колектора та каналізаційної мережі у центрі міста надзвичайною ситуацією місцевого рівня. Таке рішення було одноголосно підтримано на позачерговому виїзному засіданні комісії, яке відбулося за участі міського голови Сергія Орлюка, керівників об’єктів критичної інфраструктури та представників Бердичівського РУ ГУ ДСНС України.

За словами директора МКП “Бердичівводоканал” Костянтина Анучіна, тиждень тому на вулиці Шевченка стався провал асфальтобетонного покриття. Під час розкопок працівниками підприємства було виявлено повне руйнування каналізації в обидві сторони від місця аварії загальною протяжністю майже 500 м. п.

Вказана стокова мережа, зазначив, обслуговує понад 36,0 тис. споживачів, тому її відсутність загрожує нормальному функціонуванню міських систем водопостачання та водовідведення, несе потенційну загрозу для довкілля та може спричинити негативні екологічні наслідки. Рішення комісії, наголосив Костянтин Анучін, допоможе якнайшвидше ліквідувати аварію та профінансувати ремонтні роботи із місцевого бюджету, адже на заміну каналізаційної мережі у Водоканалу немає коштів.

Відповідно до встановленої чинним законодавством процедури, міський відділ з питань ТЕБ та НС підготує та направить повідомлення про виникнення надзвичайної ситуації та рішення комісії до Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

Останні новини