Бердичів

міська рада

Святий Миколай зустрівся з дітьми загиблих Героїв-Захисників України

1-9

Цьогоріч 19-го грудня у Миколая, здається, роботи було багато, як ніколи. Війна зробила тисячі українських дітлахів дорослішими, наповнивши їхнє життя речами, з якими менш за все асоціюється щасливе дитинство. Як же ж чекаєш у важкі часи на прихід доброго святого-чарівника!.. Щоби розрадив, розвеселив, запевнив у тому, що добро неодмінно переможе зло, подарував надію і гарний настрій. Ну, і, власне, не лише їх – подарунки ж на Миколая ще ніхто не відміняв.

У Театрі на Європейській святого запросили на зустріч із дітьми загиблих на війні Героїв-Захисників України. Довгоочікуваний гість, звісно, з’явився, а з собою привіз велику команду помічників. Так Вифлеємський вогонь передали театру бердичівські пластуни. До учасників зустрічі звернулися керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк та депутат міськради Василь Толочко. Кожен із присутніх, висловили впевненість, мріє про Перемогу, про мир і спокій у країні та в душах її людей. А ще, звісно, всі чекають на приємні подарункові сюрпризи. Одним із таких сюрпризів стали подарунки для дітей від друзів Бердичева із братнього польського Ченстохова.

Гарні слова та «миколайчики» отримали діти і від представників приватного бізнесу – презентувала їх волонтерка Катерина Закревська.

Ну а розважальну програму для маленьких та юних бердичівлян – ігри й майстер-класи – підготувала команда Публічної бібліотеки. Зі сподіваннями, що хоча б невеличку мрію дітвори – відволіктися від буденності, побешкетувати і погратися – буде здійснено вже тут і зараз.