Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк зустрівся з представниками міського осередку Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил

1-1

У міському Палаці культури відбулася зустріч міського голови Сергія Орлюка з представниками міського осередку Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил. Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та з нагоди 21-ї річниці створення організації, зазначив Сергій Орлюк, йому би хотілося висловити найтепліші слова вдячності активістам осередку, очолюваного Володимиром Борчаном, та всім тим, у кого за плечима – життя й далеко не богатирське здоров’я. На їхні долі випало чимало різних випробувань – війнами, військовими конфліктами, нелегкою працею. Він не втомиться повторювати, що чи не найпотужніша зброя проти ворога сьогодні – це єдність, наголосив міський голова. Коли разом, плечем до плеча, тоді все під силу. Однією єдиною силою, переконаний, і ворога легше бити, і країну відбудовувати, легше долати труднощі та відповідати на всі запити сьогодення.

У багатьох із них було нелегке повоєнне дитинство, і склалося так, що й пізню осінь свого життя вони зустрічають, коли на рідній українській землі точиться війна. І тепер уже їхні діти й онуки визволяють Україну від руснявої нечисті. В жилах Захисників тече кров нинішніх ветеранів, тече українська кров, а це значить, що перемога буде за Україною.

Основною метою діяльності очолюваної ним організації, як і раніш, виступає захист соціальних, економічних, вікових та інших інтересів інвалідів війни та Збройних Сил, зазначив Володимир Борчан. В осередку опікуються тим, аби знати про проблеми й потреби кожного її представника та за можливості покращувати соціально-матеріальні умови. Організація працює у тісному зв’язку з владою громади, і у тій намагаються докладати усіх зусиль, щоби життя людей з інвалідністю було якомога більш комфортним. До Дня людей з інвалідністю підопічні Володимира Борчана традиційно отримають продуктові набори та грошову допомогу. Цьогоріч таких наборів видадуть 210. Окрім того, 93-х активістів осередку підтримають матеріально.

Останні новини