Бердичів

міська рада

“Таємний Санта” дарував подарунки бердичівлянам

IMG_20221220_172521

У День святого Миколая понад сотню жителів та гостей міста взяли участь в акції “Таємний Санта”, організованій колективом міської Публічної бібліотеки та Молодіжно-волонтерським Центром “М-Формація”. Суть її полягає в анонімному обміні новорічними подарунками.

Захід, за словами кураторів Центру, покликаний об’єднувати, надихати, заряджати, підтримувати, – словом, робити все те, чого в умовах воєнного стану потребує кожна людина. “Таємний Санта”, розповідають, проходить уже не вперше, але цього року кількість охочих долучитися до розваги виявилася найбільшою. Якщо раніше участь в акції брали переважно школярі, то нині це – люди абсолютно різного віку, професій та вподобань.

Перш, ніж отримати свій новорічний гостинець, присутнім слід було постаратися і виконати жартівливе завдання: наприклад, розповісти кумедну історію, спародіювати казкового персонажа, намалювати малюнок із заплющеними очима або заграти у гру “Хто я?”. І тільки після цього учаснику вручали подарунок від Таємного Санти.

Завітав до бібліотеки і міський голова Сергій Орлюк. Він привітав гостей та працівників закладу із прийдешнім святом та побажав усім здоров’я, оптимізму, радості та Божої опіки. А ще – щоб наступного року українці зустрічали різдвяно-новорічні свята під мирним небом.