Бердичів

міська рада

У День місцевого самоврядування бердичівські депутати відпрацювали чергову сесію

IMG_20221207_105950-1

Цілу низку важливих для життєдіяльності громади рішень прийняли бердичівські депутати на черговій, 30-й, сесії міської ради. Так кілька проєктів рішень були пов’язані з тією чи іншою допомогою Захисникам України – як то у лікуванні та реабілітації, покращенні матеріально-технічного стану частин та закладів тощо.

Технічні зміни внесли народні обранці до місцевої Програми боротьби зі злочинністю, затвердили також Програми підтримки виправної колонії № 70 та виправного центру № 108.

У зв’язку з недостатністю коштів освітньої субвенції на виплату заробітної плати педагогам, додатково виділено кошти за рахунок місцевого бюджету у сумі 3,6 млн. грн. Із метою виплати у повному обсязі заробітної плати працівникам галузі культури за грудень 2022 року та, враховуючи необхідність закупівлі мультифункціональних ліхтарів, вирішено перерозподілити 541,5 тис. грн. у межах одного головного розпорядника коштів. Через критичну ситуацію у вітчизняній енергосистемі і, враховуючи, необхідність постійного електроживлення системи опалення, театральному відділу міського Палацу культури буде виділено кошти на придбання генератора.

Певних змін зазнали міська Програма розвитку фізичної культури та спорту, а також місцева Програма розвитку ЖКГ. Так, зокрема, на 6,0 млн. грн. за рахунок спецфонду бюджету громади буде збільшено статутний капітал МКП «Бердичівкомунсервіс». Дані кошти призначені для придбання навантажувача з комплектуючим обладнанням, причепа та автомобіля-сміттєвоза. З матеріального резерву громади на баланс МКАРС передано 27 печей для опалення.

Депутати проголосували за внесення відповідних змін до бюджету, а також затвердили ще одну Програму розвитку – земельних відносин.  

На самому початку сесії міський голова озвучив пропозиції зняти з розгляду два питання Порядку денного. Одне з них стосувалося присвоєння йому чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування. Коли країну накрила повномасштабна війна, зазначив Сергій Орлюк, він відмовився від премій та надбавок, тож відмовитися нині від вищого рангу, на його думку, є цілком логічно і правильно.