Юні майстри шкіряної рукавички Житомирщини, Києва та Вінниці взяли участь у новорічному боксерському турнірі

IMG_20221217_132533-2

Коли говорити про Бердичів спортивний, то одне з чільних місць у ньому посідає славна й чисельна когорта майстрів шкіряної рукавички. Місцева школа боксу – то потужна спільнота, котра постійно перебуває у динаміці, розвиваючись, збагачуючи вітчизняний та світовий бокс талановитими спортсменами й високими результатами.

Бердичів та спортивний клуб «Крос» приймали новорічний боксерський турнір: протягом 2-х днів свої сили та рівень підготовки демонстрували 75 юнаків та дівчат із Житомирщини (Бердичева, Любара, Коростишева, Житомира), Києва та Вінниці. Потужним на цьому боксерському форумі був не лише склад учасників – до проведення змагань долучилися чимало спонсорів та меценатів, для яких бокс був, є й залишається частиною життя і великою любов’ю.

Під час проведення турніру кожен охочий міг долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ: по завершенні боїв організатори пообіцяли влаштувати розіграш цінного призу серед тих, хто поповнював благодійну скриньку.

Під Гімн України на ринзі вишикувалися боксери, судді змагань та керівництво міської федерації боксу. Бердичів на цьому турнірі представляли вихованці Бердичівської ДЮСШ ім. Лонського та спортивного клубу «Крос». Головним суддею змагань виступив суддя міжнародної категорії АІВА Віктор Ананьєв. За перемогу у турнірі боролися юнаки 2009-2014 р. н. у вагових категоріях від до 40 кг до 75 кг, молодші юнаки (до 32 кг – 70 кг), діти (до 24 кг – 44 кг) та дівчата 2008-2010 р. н.

Із подяки українській армії розпочав свій виступ на урочистому відкритті Бердичівський міський голова, президент міської федерації боксу Сергій Орлюк. Воюючи з росіянами, зазначив, наше доблесне військо відстоює базові речі, на яких ґрунтується Україна. Її Захисники й Захисниці борються за життя країни, за життя її громадян, за мир, за розвиток. Борються, з-поміж іншого, і за те, аби в Україні жив та процвітав спорт, аби ставала сильнішою, заґартованішою й потужнішою молодь, аби чесна і справедлива боротьба точилася виключно на стадіонах, у залах, на спортивних аренах та майданчиках. Бердичівський ринг, констатував Сергій Орлюк, є тим місцем, де виховуються сильні люди, котрі не лише вміють дати бій противнику, а й захистити слабшого, люди сталевої волі, такі, які вміють миттєво приймати правильні рішення, що, зрештою, приводять до перемоги.

До вітань міського голови, приєдналися віце-президент федерації, засновник клубу «Крос», головний тренер боксерських збірних Житомирщини та керівник тренерського комітету обласної федерації боксу Олег Сікорський, а також віце-президенти міської федерації Юрій Ніколаєнко, Леонід Голуб та їхні колеги з роботи у федерації.

За результатами дводенних виступів, на першу сходинку п’єдесталу пошану зійшли наступні боксери-вихованці Бердичівської ДЮСШ ім. Лонського:

• Ілля Стунгар;
  • Богдан Марчук;
  • Максим Байназаров;
  • Самір Рустамов;
  • Владислав Колодницький;
  • Мар’ян Сікорський;
  • Ілля Шевченко;
  • Ярослав Захаревич;
  • Анастасія Хабібуліна.

Тренерський склад бердичівлян: Олег Сікорський-ст., Олег Сікорський-мол., Валерій Бірюк.

Кращим боксером турніру було визнано нашого Владислава Колодницького.

Сума коштів, зібрана на підтримку ЗСУ, склала 3 450 грн.