Бердичів

міська рада

Бердичівлянин Олег Чулячеєв – срібний призер чемпіонату України з боксу

чУЛЯЧЕЄВ

У с. Яблуниця Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з боксу серед групи «Еліта» (жінки та чоловіки). Участь у змаганнях взяли 262 учасники з різних регіонів України, у тому числі і бердичівлянин Олег Чулячеєв (вагова категорія до 57 кг).

Наш земляк провів 4 видовищні бої: у трьох отримав перемогу, у фіналі поступився супернику з Броварів. За підсумком, став срібним призером, посівши на п’єдесталі почесне ІІ місце.

Тренують спортсмена Олег Володимирович та Олег Олегович Сікорські. За фінансову підтримку вони дякують Бердичівській міській федерації боксу та особисто віце-президенту Дмитру Шкляєву.

Наразі, як член національної збірної України, Олег Чулячеєв готується до Європейських ігор, що відбудуться у червні наступного року.