Бердичів

міська рада

Бердичівські вчителі будуть з авансом за січень: на позачерговій сесії міськради депутати прийняли державну субвенцію

IMG_20230110_102323-1

Аби освітяни бердичівської громади не залишилися без авансу за січень, депутати міськради зібралися на позачергову сесію. Потрібно було проголосувати за прийняття освітньої субвенції на виплату заробітної плати у сумі майже 139,3 млн. грн. За інформацією начальниці управління освіти та науки Валентини Адаменко, підраховано, що на зарплату освітянам у 2023-му році не вистачає близько 22,0 млн. грн. Про це повідомлено усі відповідні інстанції. Викласти таку суму з місцевого бюджету – нереально, тож проведено нараду з директорами шкіл на предмет вжиття усіх можливих заходів економії. Разом із тим керівники галузі клопотатимуть перед Кабміном про те, аби розмір субвенції було збільшено.

Про те, чи не залишаться вони у 2023-му без зарплати, можуть не турбуватися працівники інклюзивно-ресурсного центру – не залишаться. Громада отримала ще одну освітню субвенцію у розмірі 1,148 млн. грн., що буде спрямована на оплату праці працівникам ІРЦ.

На сесії депутати проголосували за внесення відповідних змін до бюджету-2023, а також за те, аби передати в оренду без проведення аукціону низку об’єктів комунальної власності.

Мова йде про передачу в оренду на 5 років Житомирській дирекції АТ «Укрпошта» шістьох об’єктів (нежитлових та нежилих приміщень, а також частини нежитлової будівлі). Цільове призначення об’єктів – розміщення відділень поштового зв’язку.  

Останні новини