Бердичів

міська рада

Бердичів втратив ще одного Сина… Небесні Захисники України: Євгеній Сємикін…

Сємикін_сайт

У день Христового Хрещення він вирушив до Небесного війська Захисників України – 37-річний Євгеній Сємикін. Воїн Світла, котрий на страшній війні рятував життя славних побратимів в якості бойового медика.

Ставати військовим Євгеній не планував. Відучившись у 12-й школі, вирішив вступати на фінансиста. Отримав дві освіти у київському й тернопільському вишах. Працював у столиці – у комерційних структурах.

Із початком широкомасштабного вторгнення пішов служити до добровольчого формування. Паралельно – закінчив курси з тактичної медицини. У травні вступив до лав ЗСУ.

Влітку в одному з боїв із рашистами Євгеній отримав важке осколкове поранення. Підлікувавшись у госпіталях, повернувся до своєї 127-ї окремої механізованої бригади Сил територіальної оборони. Міг комісуватися, та не став – рятувати життя на самісінькому «нулі» було для молодшого сержанта Сємикіна важливішим за життя власне.   

Але ось знову необхідність реабілітації у шпіталі. 19 січня нашого славного земляка не стало… Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Євгенія Сємикіна та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!