Бердичів

міська рада

«Важливий кожен»: понад 2 000 одиноких літніх мешканців громади охопила гуманітарна ініціатива від фондів «Чисті серцем» та BGV

IMG_20230112_140618-3

Близько 200 одиноких літніх мешканців громади запросили до міського Палацу культури, де відбувся благодійний різдвяний концерт «Важливий кожен». У фойє Палацу – святкові фотозони, кава, чай, печиво і пакети з подарунками, що їх глядачам мали роздати по завершенні дійства.   

З нагоди різдвяних та новорічних свят фонд «Чисті серцем» та Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича розпочали втілення  спільної гуманітарної ініціативи «Важливий кожен», метою якого є  допомога комплексними продуктовими наборами літнім людям у Житомирській області, які потребують особливої уваги — зокрема, продуктами першої необхідності. З-поміж 56-ти громад Житомирщини, котрі виявили бажання взяти участь у проєкті, набори отримають 2 120 мешканців бердичівської громади. Частину містян запросили до Палацу культури, решті продукти передадуть у Центрі надання соціальних послуг.

Усім нам судилося жити у страшні часи війни. Останніми місяцями від людей часто чути, мовляв, треба триматися. Але за кого й за що, коли так важко? Триматися потрібно одне за одного, переконаний міський голова Сергій Орлюк. Найголовніше зараз – бути єдиними, вважає, відчувати чиюсь підтримку, відчувати, що ти – не сам-на-сам із життям та життєвими проблемами. І дана акція має на меті продемонструвати людям цю підтримку – з боку влади, депутатів, бізнесу, благодійників, інших мешканців громад тощо. Головне – Перемога, і Україна її здобуде.

Подякувала усім присутнім за участь у проєкті Поліна Алдошина – депутатка Житомирської обласної ради, представниця фонду BGV. Із самого початку війни вона – у волонтерах, зазначила, і фонд Геннадія Буткевича за цей час реалізував чимало проєктів всеукраїнського масштабу. Лише у рамках першої хвилі даної ініціативи комплексні продуктові набори отримають близько 20,0 тис. мешканців Житомирщини, повідомила Поліна Алдошина. І окремо подякувала керівництву бердичівської громади за активність, небайдужість та чудовий різдвяний концерт.

Війна триває… Але українці вистоять, переконані організатори концерту, бо захищають своє, бо борються за справедливий переможний мир. І пісні, що звучать у виконанні артистів МПК, дають наснагу, піднімають бойовий дух, дарують надію, потужний заряд енергії та впевненість у Перемозі.

Останні новини