Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-1

П’ять проєктів рішень розглянули та затвердили на другому у цьому році засіданні члени виконавчого комітету. Так, з-поміж іншого, було затверджено Алгоритм дій керівного складу підприємств (служб цивільного захисту) на відпуск паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву у разі виникнення надзвичайної ситуації.

«Про надання тимчасової реєстрації та надання кімнати» – даний проєкт рішення стосувався учасника бойових дій, військовослужбовця і його дружини та сім’ї з 4-х осіб.

Члени виконкому затвердили перелік підприємств, на яких можуть проводитися суспільно корисні оплачувані роботи. Окрім того, затверджено перелік об’єктів, на яких можуть проводитися суспільно корисні оплачувані роботи, та перелік видів суспільно корисних оплачуваних робіт, які можуть виконуватися із залученням порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення.

Проголосували на засіданні і за запропонований перелік підприємств та установ, де можливе відбування засудженими особами покарань у виді громадських робіт та особами, яким призначено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, в тому числі неповнолітніми А разом із тим – і за перелік громадських безоплатних суспільно корисних робіт, що можуть виконуватись засудженими та особами, яким призначено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, в тому числі неповнолітніми. Неповнолітні, зокрема, зможуть відпрацьовувати порушення у Публічній бібліотеці, Музеї історії м. Бердичева та Центрі позашкілля ім. Разумкова – закладах, в яких, на думку фахівців, є всі умови для того, аби допомогти юним порушникам стати на правильний шлях.

МКП «Бердичівводоканал» безоплатно передасть виконавчому комітету Бердичівської міської ради матеріальні цінності, а саме – бочку для збереження води об’ємом 3,0 тис. л. Вартість такої бочки – майже 19,0 тис. грн.

Останні новини