Бердичів

міська рада

Війна забрала життя 49-річного Захисника України Андрія Бовкуна

Бовкун_сайт

За місяць він мав зустріти свій «золотий» ювілей, та війна розпорядилася інакше – бердичівлянину Андрію Бовкуну навічно залишиться 49. Як залишиться за ним найпочесніший статус Захисника України, котрий до останнього свого дихання залишався вірним військовій присязі, своїй країні та своєму народові…

Народився Андрій Бовкун у Бердичеві. Після закінчення 15-ї школи обрав професію залізничника: після навчання у Козятині працював помічником машиніста. Як і багато хто зі співвітчизників, спробував заробляти за кордоном: близько 15-ти років ремонтував квартири, роблячи життя людей комфортнішим і затишнішим. А далі повернувся на Батьківщину і працював там, де були потрібні умілі робочі руки.

Почалася велика війна і Андрія Бовкуна мобілізували. Служив він мінометником у 1-й окремій бригаді спецпризначення ім. Івана Богуна. Як і решта його побратимів, доблесно захищав рідну землю, звільняючи її від росіян-окупантів. 18 січня 2023 року наш славний земляк пішов із життя.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Андрія Бовкуна та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!