#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: За користування поліськими лісами, водою і надрами до бюджетів надійшло 457,3 млн грн

Децентралізація

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це з посиланням на ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє Житомирська ОВА.

Найбільше до місцевих бюджетів сплатили лісокористувачі – 127,9 млн грн. До державного бюджету перераховано 110,4 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісу.

За користування надрами платники області сплатили 197,0 млн грн, відповідно 60,6 млн грн – у місцевий бюджет та 136,4 млн грн – у державний бюджет.

Платники рентної плати за спеціальне використання води перерахували до бюджетів усіх рівнів 21,9 млн грн, з яких майже 9,9 млн грн до місцевих бюджетів. Надходження цього платежу забезпечено на рівні аналогічного періоду минулого року.

Дякуємо відповідальному бізнесу!

За інформацією Житомирської ОВА