Бердичів

міська рада

Зустріч, присвячена загиблим Захисникам-бердичівлянам, відбулася у Церкві Різдва Христового

f53fcefc-ea6e-42bd-bdeb-f13965c21513

Родини загиблих на фронті бердичівлян вже вдруге зустрілися у Церкві Різдва Христового, щоб поспілкуватися між собою та згадати полеглих Героїв.

Розділена з кимось радість стає вдвічі більшою, а розділений біль – вдвічі меншим, переконані священнослужителі. А тому, наголошують, такі зустрічі є надзвичайно важливими для тих, у кого війна забрала найрідніших та найдорожчих. Адже саме у невимушеній та приємній атмосфері, серед людей, котрі розуміють одне одного так, як ніхто інший, згорьовані серця матерів і батьків, дружин і дітей можуть знайти спокій та розраду.

Присутні спільно молилися за майбутнє України, мир та Перемогу, просили захисту та заступництва для воїнів, які боронять державу та дають відсіч ворогові. А ще – ділилися спогадами про тих, хто віддав свої життя за Свободу та Незалежність.

Зі словами підтримки звернувся до гостей міський голова Сергій Орлюк. Жителі громади, запевнив, берегтимуть світлу пам’ять про кожного земляка, який самовіддано захищав Батьківщину від російських загарбників. А родини героїв, зазначив, завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу з боку міської влади.