Бердичів

міська рада

Міська рада та Благодійний фонд “Карітас Бердичів УГКЦ” підписали Меморандум про співпрацю

1480866d-8eae-4775-bda1-a6d4befa48a4

Меморандум про співпрацю підписали міський голова Сергій Орлюк та директор БФ “Карітас Бердичів Української Греко-Католицької Церкви” о. Роман Шкребінець під час зустрічі із представниками офісу Карітас України.

Укладений документ окреслює шляхи та напрямки подальшого інтеграційного співробітництва сторін у сфері соціального захисту населення громади: внутрішньо переміщених осіб, літніх людей, дорослих і дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, осіб, які постраждали від війни, домашнього і гендерно зумовленого насильства та інших категорій громадян, які потребують соціальної допомоги.

Серед іншого, Меморандум передбачає:

– проведення сторонами-підписантами спільних тематичних заходів;

– запровадження ефективного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у соціальній сфері;

– організацію та здійснення навчання, спрямованого на підвищення рівня професійної компетентності надавачів соціальних послуг та партнерських організацій;

– організацію та проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності громадян щодо соціального захисту;

– розробку та реалізацію програм і проєктів соціального захисту та соціальної підтримки населення.

Благодійний фонд розпочав свою роботу у Бердичеві з липня 2022 року і за цей час зумів надати допомогу понад 4 тисячам осіб, які її потребували. Однак, зазначив о. Роман Шкребінець, без сприяння та підтримки міської влади охопити таку велику кількість людей було б надзвичайно важко. А тому, підкреслив, підписаний Меморандум уже ґрунтується на ефективній взаємодії волонтерів та місцевого самоврядування.

Сергій Орлюк від імені усіх жителів громади подякував представникам офісу Карітас України та БФ “Карітас Бердичів” за їхню працю на благо держави та її громадян, а також висловив сподівання, що укладений документ стане важливим кроком на шляху до спільного втілення у життя ще великої кількості добрих та потрібних справ.