Бердичів

міська рада

Паспортизація у закладах освіти: УДМС Житомирщини інформує та роз’яснює

ч-1

Управління Державної міграційної служби у Житомирській області нагадує про своєчасність оформлення та належний стан документів і з цією метою систематично практикує зустрічі із дирекцією та учнями загальноосвітніх навчальних закладів Житомирщини. Про це інформують у Житомирській ОВА.

Так начальниця Бердичівського відділу Наталія Паламарчук спілкувалася з керівником управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентиною Адаменко з питань надання адміністративних послуг міграційною службою.

Окрім того, Наталія Паламарчук провела зустріч з учнями Бердичівської гімназії № 8, на якій було роз’яснено порядок оформлення ID, повідомлено про комплексну послугу — одночасне оформлення першого паспорта та реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб платників податків та можливість одночасного оформлення ID та закордонного паспорта. Учні ознайомилися із можливістю використання електронних сервісів та застосування цифрового паспорту за допомогою мобільного додатку «Дія».

УДМС у Житомирській області акцентує увагу на значенні головного документа громадянина України та наголошує на своєчасному його оформленні.

За інформацією Житомирської ОВА

Останні новини