Бердичів

міська рада

Трагічно загинув Захисник України – бердичівлянин Сергій Прокопчук

ae16b5e0-a6a1-4a03-a26d-fd968d6a5b5e

Бердичівську громаду вкотре сколихнула сумна звістка про трагічну загибель Захисника України – 34-річного бердичівлянина Сергія Прокопчука.

Боєць 43-го окремого стрілецького батальйону боронив Батьківщину від рашистської навали з травня минулого року. Відважний і сміливий, разом із побратимами гнав окупантів з рідної землі, звільняв захоплені міста і села, воював за Свободу та Незалежність українського народу.

Народився Сергій Прокопчук у Гришківцях, навчався у бердичівських школах № 17 та № 3. Здобувши середню освіту, вступив до місцевого ПТУ № 4, де отримав професію котельника-електрозварника. Далі була строкова служба в армії та понад 10 років сумлінної праці на підприємстві “Шкірзавод “ВЕЛЕС”.

Сергій Прокопчук був веселою та товариською людиною, надійним другом та достойним громадянином. На жаль, життя Воїна обірвалося за трагічних обставин 13 січня. Вічна тобі пам’ять, Захиснику…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Сергія Прокопчука та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!