В гостях у новорічного «Залізного Миколая» у Києві побували 40 дітей пільгових категорій з бердичівської громади

photo_5328242754637120853_y-1

Подорож до столиці – на Київську дитячу залізницю – здійснили 40 дітей пільгових категорій з бердичівської громади. Там їх чекав «Залізний Миколай» – у своїй резиденції на спеціально облаштованій новорічній локації. Дітвора побувала на казковій виставі та отримала святкові подарунки.

Організатором арт-проєкту виступив Фонд Олександра Пікалова, підтриманий Фундацією Олени Зеленської. Ніхто не має права позбавляти дітей свята й відчуття дива, вважає дружина Президента України, малеча повинна відчувати підтримку дорослих.

За час, що триватиме арт-проєкт (із 19 грудня по 20 січня) в гостях у «Залізного Миколая» побуває близько 900 дітей із Житомирщини.