Епідемічна ситуація щодо поширення COVID-19 на Житомирщині за період з 30.12.2022 по 05.01.2023

COVID-Zhytomyrchshyna-1
  • зареєстровано 85 випадків захворювання COVID-19, показник 7,1 на 100 тисяч населення, що  на 13%  нижче  показника попереднього тижня;
  • серед дітей до 17 років виявлено 10 випадків (12%);
  • госпіталізована 21 захворіла особа  (25%);
  • померла 1 особа;
  • одужало 108 осіб;
  • залишаються хворіти 181 чоловік, показник на 100 тис. населення – 15,1.

За тиждень  вірусологічною лабораторією проведено 317 ПЛР-досліджень для підтвердження діагнозу COVID-19, виявлено 7 позитивних результати (2%).

За даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України» загалом по Україні за минулий тиждень зареєстровано 2970 випадків захворювання (показник 7,8), що свідчить про зниження захворюваності на 13%.

Рівні захворюваності, що перевищують середньообласний показник спостерігаються в Звягільській, Брусилівській, Ємільчинський та Овруцькій громадах. Але при цьому, реєструються поодинокі випадки, захворюваність носить спорадичних характер.

Отже, на Житомирщині за минулий тиждень зареєстровано на 13 % менше випадків захворювання COVID-19. Захворюваність знаходиться на низькому рівні, епідемічна ситуація залишається контрольованою. Обласним центром здійснюється моніторинг за станом захворюваності, проведення ПЛР-досліджень, епідеміологічне розслідування випадків захворювання COVID-19.

ДУ «Житомирський обласний центрконтролю та профілактики хвороб МОЗ України».