Бердичів

міська рада

Бердичівські депутати вивчатимуть комунальні об’єкти, що підлягають приватизації у 2023 році

1

Відбулося спільне засідання двох постійних депутатських комісій Бердичівської міської ради – бюджетної (голова – Юрій Ніколаєнко) та з питань комунальної власності (заступник голови – Денис Моцний). Один із проєктів рішень, що його запропоновано розглянути на черговій сесії міської ради, стосуватиметься переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2023 році, і народні обранці вирішили спільно вивчити даний перелік якомога детальніше.

Разом із депутатами участь у засіданні взяли 1-й заступник міського голови Артем Азізов, фахівці управління економічного розвитку, представники місцевої прокуратури. До уваги присутніх начальник управління Михайло Май представив перелік із 26-ти об’єктів – підвальних, нежитлових і нежилих приміщень та будівель. Туди само входить комплекс у складі двох будівель та двох гаражів, а також приміщення бані з котельнею. Посадовець озвучив загальну інформацію по кожному об’єкту, депутати ж, у свою чергу, вирішили, що знайомства «всліпу» у даному випадку буде не досить – потрібно побачити, що являє собою кожен об’єкт, на власні очі.

Список поділили на три частини, а самі народні обранці розділилися на так само три мобільні групи. Домовилися, що групи об’їдуть кожна свою частину об’єктів, далі зберуться знову та проінформують один одного про побачене. За результатами обговорення, випрацюють спільну позицію з даного проєкту рішення.

Окрім того, депутати звернулися до управління економічного розвитку з тим, аби його фахівці надали пропозиції щодо вдосконалення механізму передачі орендованих приміщень, що знаходяться у комунальній власності, у суборенду (з відповідним погодженням членів виконавчого комітету або сесії міської ради).