Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230202_103814

Низку проєктів рішень, що стосувалися різних сфер життя громади, розглянули 2 лютого на засіданні виконавчого комітету.

Так, члени виконкому встановили опіку над четвертою частиною житлового будинку, що належить трьом дітям, позбавленим батьківського піклування, та призначили опікуна, котрий забезпечуватиме зберігання зазначеного майна. Ще одному неповнолітньому, батьки якого померли, надали статус дитини-сироти, встановили над ним піклування та призначили піклувальника. Окрім того, вирішили порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” матері шістьох дітей, котра проживає на території громади.

Двом уповноваженим власникам/співвласникам/наймачам квартир, які проживають у багатоквартирних житлових будинках, що відокремлюються від централізованого теплопостачання відповідно до Програми децентралізації теплопостачання Бердичівської МТГ на 2022–2025 рр., на засідання ухвалили надання одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 50 тис. грн. Одноголосно підтримали члени виконкому і рішення щодо виділення коштів трьом сім’ям загиблих в зоні військових дій бердичівлян – по 50 тис. грн. кожній.

Також виконавчий комітет, розглянувши звернення Бердичівської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил і Бердичівської міської організації ветеранів, затвердив проєкт рішення щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До меморіалу загиблим воїнам-афганцям, пам’ятних знаків й могил воїнів-інтернаціоналістів покладуть квіти, а у культурних та освітніх закладах громади проведуть тематичні заходи.