Бердичів

міська рада

“Гвардія Наступу”: на території бердичівської громади розпочалася національна кампанія рекрутингу

Дизайн-без-названия-3

Українська держава готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території. А для успішної реалізації цього надскладного завдання потрібно постійно збільшувати власні спроможності.

З метою підсилення Збройних сил України під час майбутнього наступу, до якого наразі триває масштабна і ретельна підготовка, на території бердичівської громади розпочалася національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу”. У ході кампанії, оголошеної Міністерством внутрішніх справ України, буде створено додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Кожен громадянин, який хоче зробити власний внесок у Перемогу, захистити майбутнє своїх дітей, відновити справедливість, та готовий взяти зброю до рук, може вступити до лав нових підрозділів. Їх формування уже розпочалося. Кістяк бригад становитимуть офіцери та солдати із великим бойовим досвідом на різних ділянках фронту, а доукомплектація відбуватиметься винятково із високовмотивованих патріотів-добровольців.

Долучитися до когорти захисників України можна, прийшовши до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), розташованого у Бердичівській міській раді (пл. Центральна, 1), та записавшись до однієї із восьми бригад (на вибір). Окрім того, тут можна отримати повну інформацію щодо особливостей та умов несення служби.

Час повертати своє. Приєднуйся до нас!

Останні новини